Závodnice | Koeficient / Turnaj / Body v turnaji | |||||||||||||||||||
3 | 1 | 1 | 7 | 0,5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | |||||||||
Pořadí | Příjmení | Jméno | Rok narození | Oddíl | Body celkem | Finále M ČR, Sokol Brno 26.5.2012 | MT Bratislava, Slovensko 6.5.2012 | Rybářův memoriál, Brno 22.4.2012 | MT Vroclav (99-00), Polsko 25.3.2012 | MT Vroclav (2001 a ml.), Polsko 25.3.2012 | MT Mödling, Rakousko 10.3.2012 | Valašský fleret, Zlín 4.3.2012 | Bílá Opava, Opava 29.1.2012 | Ještědský kalíšek, Liberec 4.12.2010 | MT Wels, Rakousko 5.11.2011 | Mladé naděje, Brno 16.10.2011 | Turnaj Zdeňka Mynaříka, Šternberk 2.10.2011 | |||
1 | NĚMCOVÁ | Štěpánka | 2000 | TJ Lokomotiva Liberec | 187 | 36 | 0 | 19 | 84 | 0 | 0 | 16 | 16 | 8 | 0 | 16 | 16 | |||
2 | MACKO | Michaela | 2000 | TJ Sokol Brno I. | 149 | 48 | 0 | 14 | 35 | 0 | 16 | 12 | 8 | 12 | 0 | 12 | 8 | |||
3 | HAVLÍČKOVÁ | Anna | 1999 | TJ Lokomotiva Liberec | 65 | 24 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12 | 8 | 0 | 8 | 12 | |||
4 | KOCOUROVÁ | Adéla | 2002 | TJ Sokol Brno I. | 51 | 24 | 0 | 6 | 0 | 6 | 0 | 3 | 4 | 3 | 0 | 8 | 0 | |||
5 | HASÍKOVÁ | Sára | 2001 | TJ Slezan Opava | 34 | 9 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 8 | 3 | 0 | 0 | 8 | |||
6 | OBŠILOVÁ | Eliška | 2002 | Šerm Sokol Šternberk | 21 | 9 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 3 | 0 | 3 | 3 | |||
7 | HLUCHÁ | Michaela | 2001 | Sportovní šerm Zlín | 19 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | |||
8 | HAKOVÁ | Anna | 2000 | TJ Lokomotiva Liberec | 18 | 9 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | |||
9 | COUFALOVÁ | Anna | 2000 | 1. FC Bělá pod Bezdězem | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | |||
9 | PETKOVOVÁ | Kristina | 2000 | TJ Slezan Opava | 16 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||
11 | KNEIFLOVÁ | Karolina | 1999 | TJ Baník Most | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | |||
12 | KOZOVÁ | Daniela | 2003 | SK Staré Město | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | |||
12 | SEDLÁKOVÁ | Isabel | 2003 | Sokol Bystřice nad Perštejnem | 9 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
14 | LEJČKOVÁ | Barbora | 1999 | Sokol Bystřice nad Perštejnem | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
14 | HOJGROVÁ | Adéla | 1999 | Slovanské gymnázium Olomouc | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
16 | TRAJLINKOVÁ | Natálie | 2000 | Šerm Sokol Šternberk | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||
16 | MARŠÁLKOVÁ | Anna | 2000 | SK Staré Město | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | |||
16 | MALÍČKOVÁ | Eliška | 2002 | Sokol Bystřice nad Perštejnem | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
19 | BOHDALOVÁ | Ema | 2001 | TJ Slezan Opava | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
20 | HLUCHÁ | Barbora | 1999 | Sportovní šerm Zlín | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
21 | ČERNOHORSKÁ | Marie | 2000 | TJ Slezan Opava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
21 | KOŘÍNKOVÁ | Magdaléna | 2000 | SK Staré Město | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
21 | HRUBÁ | Anna | 1999 | Bohemians Praha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Celkem závodnic: | 23 | z toho | bodovaných: | 20 | ||||||||||||||||
bez bodů: | 3 | |||||||||||||||||||
kvalifikovaných do finále MČR: | 15 | |||||||||||||||||||
Započítávané soutěže: | MS - mistrovství světa - 0 nejlepší výsledek. | |||||||||||||||||||
ME - mistrovství Evropy - 0 nejlepší výsledek. | ||||||||||||||||||||
MT - mezinárodní turnaj - 3 nejlepší výsledky. | ||||||||||||||||||||
MČR - mistrovství ČR - 1 nejlepší výsledek. | ||||||||||||||||||||
Domácí soutěž - 4 nejlepší výsledky. |