Závodník | Koeficient / Turnaj / Body v turnaji | |||||||||||||||||||
1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1,5 | 1 | 2 | 1 | ||||||||||||
Pořadí | Příjmení | Jméno | Rok narození | Oddíl | Body celkem | Evropský pohár 6.4.2024 Gdaňsk, Polsko | Turnaj Huga Grafa Teplice 23.3.2024 | Letňanský kmet Praha 25.2.2024 | VTV 9.12.2023 Jiskra Havlíčkův Brod | Mezinárodní Veteránské Mistrovství - Budapest 16.9.2023 | Mistrovství ČRV, Praha 1.7.2023 | Plzeňský veterán 27.5.2023 Sokol Plzeň-Petřín | MEV Thionvile, Francie, 20.5.2023 | Epee Cup EVC 15.4.2023 Gdansk POL | ||||||
1 | STRAKA | Tomáš | 1975 | SC Praha | 48 | 9 | 3 | 16 | 12 | 8 | ||||||||||
2 | SOKOL | Vratislav | 1976 | Slavoj Český Těšín | 34 | 6 | 4 | 9 | 6 | 9 | ||||||||||
3 | SKROVNÝ | Petr | 1984 | TJ Lokomotiva Plzeň | 24 | 4 | 12 | 8 | ||||||||||||
4 | HOZÁK | Kamil | 1979 | PSA Pardubice | 10,5 | 8 | 1 | 1,5 | ||||||||||||
5 | KOLBE | Stanislav | 1978 | VŠTJ Ekonom Praha | 9 | 1 | 2 | 6 | ||||||||||||
5 | TITĚRA | Miroslav | 1978 | TJ Slavoj Litoměřice | 9 | 3 | 6 | |||||||||||||
7 | PRYL | Dobromil | 1975 | ČŠK Riegel Praha | 5 | 2 | 3 | |||||||||||||
8 | OTT | Ctibor | 1978 | Šerm Sokol Plzeň Petřín | 3 | 3 | ||||||||||||||
9 | KRACÍK | Václav | 1981 | Šerm Sokol Plzeň Petřín | 2 | 2 | ||||||||||||||
9 | VRTALOVÁ | Veronika | 1979 | RedGym Třebíč | 2 | 1 | 1 | |||||||||||||
11 | PROCHÁZKA | Petr | 1981 | TJ Slavoj Litoměřice | 1 | 1 | ||||||||||||||
11 | ADAMEC | Petr | 1978 | Jiskra Havlíčkův Brod | 1 | 1 | ||||||||||||||
11 | KAŠPAR | David | 1980 | TJ Lokomotiva Teplice | 1 | 1 | ||||||||||||||
14 | NIKOLOVOVÁ | Veronika | 1979 | TJ Lokomotiva Teplice | 0 | |||||||||||||||
14 | CIMPA | Miroslav | 1982 | Sportovní šerm Tábor | 0 | |||||||||||||||
14 | ŠVANDA | Pavel | 1975 | USK Praha | 0 | |||||||||||||||
14 | LORENC | Adam | 1984 | VŠTJ Ekonom Praha | 0 | |||||||||||||||
14 | KARÁSEK | Libor | 1984 | Slovácká Slavia Uherské Hradiště | 0 | |||||||||||||||
14 | SMETANA | Jan | 1984 | SC Praha | 0 | |||||||||||||||
14 | KAŠPAR | Daniel | 1980 | TJ Dukla Praha | 0 | |||||||||||||||
14 | UHLÍŘ | Jan | 1978 | TJ Slavoj Litoměřice | 0 | |||||||||||||||
14 | ŘEZNÍČEK | Miloš | 1975 | TJ Dukla Praha | 0 | |||||||||||||||
14 | KRAJSA | Tomáš | 1982 | TJ Slavoj Litoměřice | 0 | |||||||||||||||
14 | KUCHYŇKA | Tomáš | 1982 | SC Praha | 0 | |||||||||||||||
14 | PAVELKA | Vojtěch | 1983 | Sportovní šerm Zlín | 0 | |||||||||||||||
14 | MATĚJŮ | Milan | 1982 | SC Praha | 0 | |||||||||||||||
14 | HAVLÍČEK | Vojtěch | 1982 | VSK ČVUT Praha | 0 | |||||||||||||||
14 | KREJČÍK | Jan | 1982 | VSK ČVUT Praha | 0 | |||||||||||||||
14 | KOHLÍK | Martin | 1976 | VŠTJ Ekonom Praha | 0 | |||||||||||||||
14 | TOMAN | Štěpán | 1974 | Sokol Dejvice I. | 0 | |||||||||||||||
14 | JEŽKOVÁ | Jana | 1979 | Orel Hradec Králové | 0 | |||||||||||||||
14 | NAVRÁTIL | Eduard | 1979 | Sportovní šerm Zlín | 0 | |||||||||||||||
14 | HOFBAUEROVÁ | Petra | 1977 | VŠTJ Ekonom Praha | 0 | |||||||||||||||
14 | LUKEŠ | Radim | 1978 | TJ Sokol Brno I. | 0 | |||||||||||||||
14 | VALÁŠEK | Ondřej | 1978 | Orel Hradec Králové | 0 | |||||||||||||||
14 | BALKÓ jun. | Štefan | 1980 | Sportovní šerm Ústí nad Labem | 0 | |||||||||||||||
14 | KNAP | Ladislav | 1978 | Šerm Liberec | 0 | |||||||||||||||
14 | KROMBHOLZOVÁ | Iva | 1979 | SC Praha | 0 | |||||||||||||||
14 | OPPEL SKAŘUDOVÁ | Jana | 1979 | Sokol Dejvice I. | 0 | |||||||||||||||
14 | TOTUŠKOVÁ | Pavla | 1978 | SC Praha | 0 | |||||||||||||||
14 | DROZD | Robert | 1975 | Sportovní šerm Zlín | 0 | |||||||||||||||
14 | KINZL | Václav | 1978 | SC Praha | 0 | |||||||||||||||
14 | TŮMA jun. | Jan | 1978 | SC Praha | 0 | |||||||||||||||
14 | ČÁP | Jakub | 1978 | SC Praha | 0 | |||||||||||||||
14 | VLČEK BELCREDI | Martin | 1974 | TJ Sokol Brno Židenice | 0 | |||||||||||||||
14 | HOLÝ | Pavel | 1979 | TJ Dukla Praha | 0 | |||||||||||||||
14 | JUŘÍČEK | Josef | 1979 | TJ Dukla Olomouc | 0 | |||||||||||||||
14 | HERFURT | Oldřich | 1976 | Sportovní šerm Zlín | 0 | |||||||||||||||
14 | SALAJKA | Pavel | 1978 | Sportovní šerm Zlín | 0 | |||||||||||||||
14 | MUSIL | Ladislav | 1978 | VSK ČVUT Praha | 0 | |||||||||||||||
14 | VÁVROVÁ-LYSÍKOVÁ | Kateřina | 1978 | VSK ČVUT Praha | 0 | |||||||||||||||
14 | BÁBÍČEK | Marek | 1977 | Sportovní šerm Zlín | 0 | |||||||||||||||
14 | BUKOVSKÝ | Marek | 1981 | Sportovní šerm Zlín | 0 | |||||||||||||||
14 | VALENTA | Jiří | 1980 | SC Praha | 0 | |||||||||||||||
14 | TOMÁNEK | Martin | 1982 | SC Praha | 0 | |||||||||||||||
14 | KOT | Ondřej | 1982 | Sportovní šerm Zlín | 0 | |||||||||||||||
14 | HAVRDOVÁ | Kateřina | 1982 | TJ Lokomotiva Plzeň | 0 | |||||||||||||||
14 | SAINEROVÁ | Jana | 1982 | Sokol Dejvice I. | 0 | |||||||||||||||
14 | MAREŠ | Martin | 1982 | SC Praha | 0 | |||||||||||||||
14 | HERIÁNOVÁ | Dita | 1978 | Sokol Dejvice I. | 0 | |||||||||||||||
14 | VOLDŘICH | Ondřej | 1977 | Šerm Liberec | 0 | |||||||||||||||
14 | BERÁNKOVÁ | Magda | 1977 | Sokol Praha Vršovice | 0 | |||||||||||||||
14 | TEREK | Martin | 1981 | VSK ČVUT Praha | 0 | |||||||||||||||
14 | NORKOVÁ | Michaela | 1976 | TJ Lokomotiva Teplice | 0 | |||||||||||||||
14 | BEDRNOVÁ | Kamila | 1976 | TJ Baník Most | 0 | |||||||||||||||
14 | TONAR | Zbyněk | 1976 | Šerm Sokol Plzeň Petřín | 0 | |||||||||||||||
14 | SMOLÍK | Stanislav | 1976 | TJ Lokomotiva Plzeň | 0 | |||||||||||||||
14 | NOHAVA | Jaroslav | 1976 | TJ Sokol Brno Židenice | 0 | |||||||||||||||
14 | BEDRNA | Radek | 1975 | TJ Baník Most | 0 | |||||||||||||||
14 | HAJNÝ | Filip | 1975 | Sokol Dejvice I. | 0 | |||||||||||||||
Celkem závodníků: | 70 | z toho | bodovaných: | 13 | ||||||||||||||||
bez bodů: | 57 | |||||||||||||||||||