Z turnajových účastí:

Rok 2018

VelVeT 2018 - X. ročník, 28.10.2018, fleret veteráni, Šerm Sokol Šternberk
VelVeT 2018 - X. ročník, 28.10.2018, kord veteráni, Šerm Sokol Šternberk
Brněnský drak - 2. ročník, 23.9.2018, šavle veteráni, Sokol Brno I.
Brněnský drak - 2. ročník, 23.9.2018, fleret veteráni, Sokol Brno I.
Brněnský drak - 2. ročník, 22.9.2018, kord veteráni, Sokol Brno I.
Turnaj Stará garda 2018, 8.9.2018, šavle veteráni, Orel Hradec Králové
Turnaj Stará garda 2018, 8.9.2018, fleret veteráni, Orel Hradec Králové
Turnaj Stará garda 2018, 8.9.2018, kord veteráni, Orel Hradec Králové
Mistrovství ČR veteránů, 24.6.2018, družstva šavle veteráni, TJ Dukla Praha
Mistrovství ČR veteránů, 24.6.2018, družstva kord veteráni, TJ Dukla Praha
Mistrovství ČR veteránů, 24.6.2018, družstva fleret veteráni, TJ Dukla Praha
Mistrovství ČR veteránů, 23.6.2018, šavle veteráni, TJ Dukla Praha
Mistrovství ČR veteránů, 23.6.2018, kord veteráni, TJ Dukla Praha
Mistrovství ČR veteránů, 23.6.2018, fleret veteráni, TJ Dukla Praha
Mistrovství Slovensko-Česka - 2.ročník 2018, 10.6.2018, kord veteráni - kategorie 40-49 let, SŠS Bratislava
Mistrovství Slovensko-Česka - 2.ročník 2018, 10.6.2018, kord veteráni - kategorie 50-59 let, SŠS Bratislava
Mistrovství Slovensko-Česka - 2.ročník 2018, 10.6.2018, kord veteráni - kategorie 60-69 let, SŠS Bratislava
Mistrovství Slovensko-Česka - 2.ročník 2018, 10.6.2018, kord veteráni - kategorie +70 let, SŠS Bratislava
Pohár hejtmana Zlínského kraje - 8.ročník 2018, 5.5.2018, šavle veteráni, SŠ Zlín
Pohár hejtmana Zlínského kraje - 8.ročník 2018, 5.5.2018, kord veteráni, SŠ Zlín
Pohár hejtmana Zlínského kraje - 8.ročník 2018, 5.5.2018, fleret veteráni, SŠ Zlín
Czech Master Cup 2018, 1.4.2018, kord veteráni, Dukla Praha
Klokaní kapsa - 8.ročník, 25.2.2018, šavle veteráni, Bohemians Praha
Klokaní kapsa - 8.ročník, 25.2.2018, fleret veteráni, Bohemians Praha
Letňanský kmet - 7.ročník, 24.2.2018, kord veteráni, SC Praha
Pohár města Mostu, 10.2.2018, šavle veteráni, TJ Baník Most
Pohár města Mostu, 10.2.2018, kord veteráni, TJ Baník Most
Pohár města Mostu, 10.2.2018, fleret veteráni, TJ Baník Most
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 12. ročník 14.1.2018, šavle veteráni, TJ Lokomotiva Teplice
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 12. ročník 14.1.2018, fleret veteráni, TJ Lokomotiva Teplice
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 12. ročník 14.1.2018, kord veteráni, TJ Lokomotiva Teplice


Rok 2017

VelVeT 2017, 26.11.2017, fleret veteráni, Šerm Sokol Šternberk
VelVeT 2017, 26.11.2017, kord veteráni, Šerm Sokol Šternberk
Pohár Dominika Riegla 2017, 1.10.2017, šavle veteráni, ČŠK Riegel Praha (v hale SC Praha)
Pohár Dominika Riegla 2017, 1.10.2017, fleret veteráni, ČŠK Riegel Praha (v hale SC Praha)
Pohár Dominika Riegla 2017, 1.10.2017, kord veteráni, ČŠK Riegel Praha (v hale SC Praha)
Brněnský drak - 1. ročník, 24.9.2017, šavle veteráni, Sokol Brno I.
Brněnský drak - 1. ročník, 24.9.2017, fleret veteráni, Sokol Brno I.
Brněnský drak - 1. ročník, 24.9.2017, kord veteráni, Sokol Brno I.
Turnaj Stará garda 2017, 2.9.2017, šavle veteráni, Orel Hradec Králové
Turnaj Stará garda 2017, 2.9.2017, fleret veteráni, Orel Hradec Králové
Turnaj Stará garda 2017, 2.9.2017, kord veteráni, Orel Hradec Králové
Mistrovství ČR veteránů, 18.6.2017, družstva veteráni, TJ Baník Most
Mistrovství ČR veteránů, 17.6.2017, šavle veteráni, TJ Baník Most
Mistrovství ČR veteránů, 17.6.2017, kord veteráni, TJ Baník Most
Mistrovství ČR veteránů, 17.6.2017, fleret veteráni, TJ Baník Most
Pohár hejtmana Zlínského kraje - 7.ročník 2017, 13.5.2017, šavle veteráni, SŠ Zlín
Pohár hejtmana Zlínského kraje - 7.ročník 2017, 13.5.2017, kord veteráni, SŠ Zlín
Pohár hejtmana Zlínského kraje - 7.ročník 2017, 13.5.2017, fleret veteráni, SŠ Zlín
Jarní Pohár - 24. ročník, 8.4.2017, fleret mladší žáci, Sokol Praha Vršovice
Jarní Pohár - 24. ročník, 8.4.2017, fleret žačky, Sokol Praha Vršovice
Jarní Pohár - 24. ročník, 8.4.2017, fleret žáci, Sokol Praha Vršovice
Czech Master Cup 2017, 2.4.2017, kord veteráni, Dukla Praha
Czech Master Cup 2017, 2.4.2017, fleret veteráni, Dukla Praha
Challenge Wratislavia, 25.3.2017, fleret mladší žáci U13, Klub Szermierczy Wrocławianie, Wroclaw, Polsko
Pohár města Mostu, 18.3.2017, šavle veteráni, TJ Baník Most
Pohár města Mostu, 18.3.2017, kord veteráni, TJ Baník Most
Pohár města Mostu, 18.3.2017, fleret veteráni, TJ Baník Most
Letňanský kmet - 6.ročník, 26.2.2017, kord veteráni, SC Praha
Bílá Opava 4.2.2017, fleret žačky, TJ Slezan Opava
Bílá Opava 4.2.2017, fleret žáci, TJ Slezan Opava
Valašský fleret 25.2.2017, fleret mladší žáci, KŠ Zlín
Klokaní kapsa - 7.ročník, 29.1.2017, fleret veteráni, Bohemians Praha
Klokaní kapsa - 7.ročník, 29.1.2017, šavle veteráni, Bohemians Praha
Mladý mušketýr, 14.1.2017, fleret mladší žáci, USK Praha
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 11. ročník 7.1.2017, šavle veteráni, TJ Lokomotiva Teplice
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 11. ročník 7.1.2017, fleret veteráni, TJ Lokomotiva Teplice
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 11. ročník 7.1.2017, kord veteráni, TJ Lokomotiva Teplice


Rok 2016

Pohár Dominika Riegla 2016, 13.11.2016, šavle veteráni, ČŠK Riegel Praha (na Julisce)
Pohár Dominika Riegla 2016, 13.11.2016, fleret veteráni, ČŠK Riegel Praha (na Julisce)
Pohár Dominika Riegla 2016, 13.11.2016, kord veteráni, ČŠK Riegel Praha (na Julisce)
VelVeT 2016, 23.10.2016, fleret veteráni, Šerm Sokol Šternberk
VelVeT 2016, 23.10.2016, kord veteráni, Šerm Sokol Šternberk
Brněnský pohár - žačky, 16.10.2016, fleret žačky, Sokol Brno I.
Babylon U14 9.10.2016, fleret mladší žáci, Šerm Liberec
Turnaj Stará garda 2016, 10.9.2016, šavle veteráni, Orel Hradec Králové
Turnaj Stará garda 2016, 10.9.2016, fleret veteráni, Orel Hradec Králové
Turnaj Stará garda 2016, 10.9.2016, kord veteráni, Orel Hradec Králové
Mistrovství ČR veteránů, 19.6.2016, družstva veteráni, TJ Baník Most
Mistrovství ČR veteránů, 18.6.2016, šavle veteráni, TJ Baník Most
Mistrovství ČR veteránů, 18.6.2016, kord veteráni, TJ Baník Most
Mistrovství ČR veteránů, 18.6.2016, fleret veteráni, TJ Baník Most
Finále MČR 22.5.2016, fleret mini žáci, Šerm Ostrava
Pohár hejtmana Zlínského kraje - 6.ročník 2016, 7.5.2016, šavle veteráni, SŠ Zlín
Pohár hejtmana Zlínského kraje - 6.ročník 2016, 7.5.2016, kord veteráni, SŠ Zlín
Pohár hejtmana Zlínského kraje - 6.ročník 2016, 7.5.2016, fleret veteráni, SŠ Zlín
Mladý mušketýr, 8.5.2016, fleret mini žáci, mini žačky, USK a Dukla Praha
Valašský fleret 28.2.2016, fleret mini žáci, KŠ Zlín
Valašský fleret 27.2.2016, fleret mladší žáci, KŠ Zlín
VISITECH CUP U14 EFC - žačky do 14 let, 14.2.2016, fleret žačky, Sokol Brno I.
VISITECH CUP U14 EFC - žáci do 14 let, 14.2.2016, fleret žáci, Sokol Brno I.
Doubravan - 4. ročník, 14.2.2016, kord družstva, TJ Lokomotiva Teplice
Klokaní kapsa - 6.ročník, 31.1.2016, fleret veteráni, Bohemians Praha
Klokaní kapsa - 6.ročník, 31.1.2016, šavle veteráni, Bohemians Praha
Letňanský kmet - 5.ročník, 24.1.2016, kord veteráni, SC Praha
Bílá Opava 30.1.2016, fleret mini žáci, TJ Slezan Opava
Jarní Pohár - 23. ročník, 24.1.2016, fleret mladší žáci, Sokol Praha Vršovice
Jarní Pohár - 23. ročník, 23.1.2016, fleret žačky, Sokol Praha Vršovice
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 10. ročník 9.1.2016, šavle veteráni, TJ Lokomotiva Teplice
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 10. ročník 9.1.2016, fleret veteráni, TJ Lokomotiva Teplice
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 10. ročník 9.1.2016, kord veteráni, TJ Lokomotiva Teplice


Rok 2015

Czech Master Cup 2015, 29.11.2015, fleret veteráni, Dukla Praha
Czech Master Cup 2015, 29.11.2015, kord veteráni, Dukla Praha
Pohár Dominika Riegla 2015, 15.11.2015, šavle veteráni, ČŠK Riegel Praha (na SC v Letňanech)
Pohár Dominika Riegla 2015, 15.11.2015, fleret veteráni, ČŠK Riegel Praha (na SC v Letňanech)
Pohár Dominika Riegla 2015, 15.11.2015, kord veteráni, ČŠK Riegel Praha (na SC v Letňanech)
VelVeT 2015, 25.10.2015, fleret veteráni, Šerm Sokol Šternberk
VelVeT 2015, 25.10.2015, kord veteráni, Šerm Sokol Šternberk
Turnaj Stará garda 2015, 4.10.2015, šavle veteráni, Orel Hradec Králové
Turnaj Stará garda 2015, 4.10.2015, fleret veteráni, Orel Hradec Králové
Turnaj Stará garda 2015, 4.10.2015, kord veteráni, Orel Hradec Králové
Mistrovství ČR veteránů, 21.6.2015, družstva veteráni, TJ Baník Most
Mistrovství ČR veteránů, 20.6.2015, šavle veteráni, TJ Baník Most
Mistrovství ČR veteránů, 20.6.2015, kord veteráni, TJ Baník Most
Mistrovství ČR veteránů, 20.6.2015, fleret veteráni, TJ Baník Most
Finále MČR 14.6.2015, fleret mladší žáci, Sokol Bystřice nad Perštejnem
Finále MČR 7.6.2015, fleret mini žáci, mini žačky, Šerm Ostrava
Franklův memoriál, 16.5.2015, fleret mladší žáci, Slávia STU Bratislava
Pohár hejtmana Zlínského kraje - 5.ročník 2015, 9.5.2015, šavle veteráni, SŠ Zlín
Pohár hejtmana Zlínského kraje - 5.ročník 2015, 9.5.2015, kord veteráni, SŠ Zlín
Pohár hejtmana Zlínského kraje - 5.ročník 2015, 9.5.2015, fleret veteráni, SŠ Zlín
Pohár města Mostu, 3.5.2015, šavle veteráni, TJ Baník Most
Pohár města Mostu, 3.5.2015, kord veteráni, TJ Baník Most
Pohár města Mostu, 3.5.2015, fleret veteráni, TJ Baník Most
Mostecký fleret, 2.5.2015, fleret žáci, TJ Baník Most
Mostecký fleret, 2.5.2015, fleret mladší žačky, TJ Baník Most
Mostecký fleret, 2.5.2015, fleret mladší žáci, TJ Baník Most
Rybářův memoriál, 11.4.2015, mini žáci, Sokol Brno I.
Rybářův memoriál, 11.4.2015, fleret mladší žačky, Sokol Brno I.
Rybářův memoriál, 11.4.2015, fleret mladší žáci, Sokol Brno I.
Rybářův memoriál, 11.4.2015, fleret mladší žáci, Sokol Brno I.
Challenge Wratislavia-mezinárodní turnaj 21.3.2015, fleret žáci 2002 a mladší, Šermířský klub 'Wroclawianie'
Klokaní kapsa - 5.ročník, 8.2.2015, fleret veteráni, Bohemians Praha
Klokaní kapsa - 5.ročník, 8.2.2015, šavle veteráni, Bohemians Praha
Bílá Opava 24.1.2015, fleret mladší žáci, TJ Slezan Opava
Bílá Opava 24.1.2015, fleret mini žáci a mini žačky, TJ Slezan Opava
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 9. ročník 3.1.2015, šavle veteráni, TJ Lokomotiva Teplice
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 9. ročník 3.1.2015, fleret veteráni, TJ Lokomotiva Teplice
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 9. ročník 3.1.2015, kord veteráni, TJ Lokomotiva Teplice


Rok 2014

Magistrátní turnaj, 13.12.2014, fleret mini žáci a mini žačky, Sokol Praha Vršovice
Magistrátní turnaj, 13.12.2014, fleret mladší žáci, Sokol Praha Vršovice
Czech Master Cup 2014, 6.12.2014, kord veteráni, Dukla Praha
Czech Master Cup 2014, 6.12.2014, fleret veteráni, Dukla Praha
Ještědský kalíšek 23.11.2014, fleret mladší žáci, TJ Lokomotiva Liberec
Pohár Dominika Riegla 2014, 9.11.2014, fleret veteráni, ČŠK Riegel - TJ Baník Praha (na SC v Letňanech)
Pohár Dominika Riegla 2014, 9.11.2014, šavle veteráni, ČŠK Riegel - TJ Baník Praha (na SC v Letňanech)
Pohár Dominika Riegla 2014, 9.11.2014, kord veteráni, ČŠK Riegel - TJ Baník Praha (na SC v Letňanech)
VelVeT 2014, 2.11.2014, fleret veteráni, Šerm Sokol Šternberk
VelVeT 2014, 2.11.2014, kord veteráni, Šerm Sokol Šternberk
Turnaj Zdeňka Mynaříka, 6.ročník 4.10.2014, fleret mini žáci a mini žačky - společná soutěž, Sokol Šternberk
Turnaj Zdeňka Mynaříka, 6.ročník 4.10.2014, fleret mladší žačky, Sokol Šternberk
Turnaj Zdeňka Mynaříka, 6.ročník 4.10.2014, fleret mladší žáci, Sokol Šternberk
Turnaj Stará garda 2014, 20.9.2014, šavle veteráni, Orel Hradec Králové
Turnaj Stará garda 2014, 20.9.2014, fleret veteráni, Orel Hradec Králové
Turnaj Stará garda 2014, 20.9.2014, kord veteráni, Orel Hradec Králové
Mistrovství ČR veteránů, 22.6.2014, družstva veteráni, TJ Dukla Praha
Mistrovství ČR veteránů, 21.6.2014, šavle veteráni, TJ Dukla Praha
Mistrovství ČR veteránů, 21.6.2014, kord veteráni, TJ Dukla Praha
Mistrovství ČR veteránů, 21.6.2014, fleret veteráni, TJ Dukla Praha
Finále MČR 8.6.2014, fleret mladší žačky, Sokol Brno I.
Finále MČR 1.6.2014, fleret mini žáci, mini žačky, Šerm Ostrava
Pohár hejtmana Zlínského kraje - 4.ročník 2014, 3.5.2014, šavle veteráni, SŠ Zlín
Pohár hejtmana Zlínského kraje - 4.ročník 2014, 3.5.2014, kord veteráni, SŠ Zlín
Pohár hejtmana Zlínského kraje - 4.ročník 2014, 3.5.2014, fleret veteráni, SŠ Zlín
Pohár města Mostu, 27.4.2014, šavle veteráni, TJ Baník Most
Pohár města Mostu, 27.4.2014, kord veteráni, TJ Baník Most
Pohár města Mostu, 27.4.2014, fleret veteráni, TJ Baník Most
Challenge Wratislavia-mezinárodní turnaj 29.3.2014, fleret žáci 2003 a mladší, Šermířský klub 'Wroclawianie'
Bílá Opava 16.3.2014, fleret mini žáci, TJ Slezan Opava
Bílá Opava 15.3.2014, fleret mladší žačky - družstva, TJ Slezan Opava
Bílá Opava 15.3.2014, fleret mladší žáci - družstva, TJ Slezan Opava
Bílá Opava 15.3.2014, fleret mladší žačky, TJ Slezan Opava
Bílá Opava 15.3.2014, fleret mladší žáci, TJ Slezan Opava
Klokaní kapsa - 4.ročník, 9.2.2014, šavle veteráni, Bohemians Praha
Klokaní kapsa - 4.ročník, 9.2.2014, fleret veteráni, Bohemians Praha
Brněnský pohár, 9.2.2014, mini žáci, Sokol Brno I.
Brněnský pohár, 9.2.2014, fleret mladší žačky, Sokol Brno I.
Brněnský pohár, 9.2.2014, fleret mladší žáci, Sokol Brno I.
Letňanský kmet - 3.ročník, 8.2.2014, kord veteráni, SC Praha
Kontrolní turnaj, 1.2.2014, fleret mini žáci, Klub šermu Šamorín, Slovensko
Mladý mušketýr, 11.1.2014, fleret mini žáci, mini žačky, USK Praha
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 8. ročník 4.1.2014, kord veteráni, TJ Lokomotiva Teplice
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 8. ročník 4.1.2014, fleret veteráni, TJ Lokomotiva Teplice
Novoroční turnaj - Teplická šavle - 2. ročník 3.1.2014, šavle veteráni, TJ Lokomotiva Teplice


Rok 2013

Czech Master Cup 2013, 1.12.2013, kord veteráni, Dukla Praha
Czech Master Cup 2013, 1.12.2013, fleret veteráni, Dukla Praha
Magistrátní turnaj, 1.12.2013, fleret mini žáci a mini žačky, Sokol Praha Vršovice
Magistrátní turnaj, 1.12.2013, fleret mladší žačky, Sokol Praha Vršovice
Magistrátní turnaj, 1.12.2013, fleret mladší žáci, Sokol Praha Vršovice
Pohár Dominika Riegla 2013, 10.11.2013, šavle veteráni, ČŠK Riegel - TJ Baník Praha (na Bohemians)
Pohár Dominika Riegla 2013, 10.11.2013, kord veteráni, ČŠK Riegel - TJ Baník Praha (na Bohemians)
Turnaj mladých nadějí, 9.11.2013, fleret mini žáci a mini žačky, Sokol Brno I.
VelVeT 2013, 27.10.2013, fleret veteráni, Šerm Sokol Šternberk
VelVeT 2013, 27.10.2013, kord veteráni, Šerm Sokol Šternberk
Kontrolní turnaj, 26.10.2013, fleret mini žáci, Klub šermu Šamorín, Slovensko
Turnaj Zdeňka Mynaříka, 5.ročník 28.9.2013, fleret mini žáci a mini žačky - společná soutěž, Sokol Šternberk
Turnaj Zdeňka Mynaříka, 5.ročník 28.9.2013, fleret mladší žačky, Sokol Šternberk
Turnaj Zdeňka Mynaříka, 5.ročník 28.9.2013, fleret mladší žáci, Sokol Šternberk
Turnaj Stará garda 2013, 21.9.2013, šavle veteráni, Orel Hradec Králové
Turnaj Stará garda 2013, 21.9.2013, kord veteráni, Orel Hradec Králové
Turnaj Stará garda 2013, 21.9.2013, fleret veteráni, Orel Hradec Králové
Mistrovství ČR veteránů, 22.6.2013, šavle veteráni, Orel Hradec Králové
Mistrovství ČR veteránů, 22.6.2013, kord veteráni, Orel Hradec Králové
Mistrovství ČR veteránů, 22.6.2013, fleret veteráni, Orel Hradec Králové
Ostraváček, 2.6.2013, fleret mini žáci, mini žačky, Šerm Ostrava
Pohár hejtmana Zlínského kraje - 3.ročník 2013, 11.5.2013, šavle veteráni, SŠ Zlín
Pohár hejtmana Zlínského kraje - 3.ročník 2013, 11.5.2013, kord veteráni, SŠ Zlín
Pohár hejtmana Zlínského kraje - 3.ročník 2013, 11.5.2013, fleret veteráni, SŠ Zlín
Pohár města Mostu, 14.4.2013, šavle veteráni, TJ Baník Most
Pohár města Mostu, 14.4.2013, kord veteráni, TJ Baník Most
Pohár města Mostu, 14.4.2013, fleret veteráni, TJ Baník Most
Dejvická glajcha - 2.ročník, 7.4.2013, fleret veteráni, VŠTJ Stavební fakulta Praha (na Dukle)
Dejvická glajcha - 2.ročník, 7.4.2013, kord veteráni, VŠTJ Stavební fakulta Praha (na Dukle)
Doubravan - 1. ročník, 10.3.2013, kord družstva, TJ Lokomotiva Teplice
Klokaní kapsa - 3.ročník, 17.2.2013, šavle veteráni, Bohemians Praha
Klokaní kapsa - 3.ročník, 17.2.2013, fleret veteráni, Bohemians Praha
Letňanský kmet - 2.ročník, 9.2.2013, kord veteráni, SC Praha
Rybářův memoriál, 26.1.2013, fleret mini žačky, Sokol Brno I.
Rybářův memoriál, 26.1.2013, fleret mini žáci, Sokol Brno I.
Rybářův memoriál, 26.1.2013, fleret mladší žačky, Sokol Brno I.
Rybářův memoriál, 26.1.2013, fleret mladší žáci, Sokol Brno I.
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 7. ročník 6.1.2013, kord veteráni, TJ Lokomotiva Teplice
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 7. ročník 6.1.2013, fleret veteráni, TJ Lokomotiva Teplice
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 7. ročník 5.1.2013, šavle veteráni, TJ Lokomotiva Teplice


Rok 2012

Turnaj 17. listopadu, 8.12.2012, fleret mini žáci a žačky, USK Praha
Ještědský kalíšek 2.12.2012, fleret mladší žáci, TJ Lokomotiva Liberec
Czech Master Cup 2012, 2.12.2012, kord veteráni, Dukla Praha
Czech Master Cup 2012, 2.12.2012, fleret veteráni, Dukla Praha
Veteránská Vrš 2012, 11.11.2012, kord veteráni, Sokol Praha Vršovice
Veteránská Vrš 2012, 11.11.2012, šavle veteráni, Sokol Praha Vršovice
Veteránská Vrš 2012, 11.11.2012, fleret veteráni, Sokol Praha Vršovice
Turnaj mladých nadějí, 10.11.2012, fleret mini žáci a žačky, Sokol Brno I.
VelVeT 2012, 28.10.2012, fleret veteráni, Šerm Sokol Šternberk
VelVeT 2012, 28.10.2012, kord veteráni, Šerm Sokol Šternberk
Turnaj Zdeňka Mynaříka, 4.ročník 30.9.2012, fleret žačky, Sokol Šternberk
Turnaj Zdeňka Mynaříka, 4.ročník 30.9.2012, fleret mladší žačky, Sokol Šternberk
Turnaj Zdeňka Mynaříka, 4.ročník 29.9.2012, fleret žáci, Sokol Šternberk
Turnaj Zdeňka Mynaříka, 4.ročník 29.9.2012, fleret mladší žáci, Sokol Šternberk
Turnaj Stará garda 2012, 22.9.2012, šavle veteráni, Orel Hradec Králové
Turnaj Stará garda 2012, 22.9.2012, kord veteráni, Orel Hradec Králové
Turnaj Stará garda 2012, 22.9.2012, fleret veteráni, Orel Hradec Králové
Letňanský kmet - 1.ročník, 24.6.2012, kord veteráni, SC Praha
Mistrovství ČR veteránů - 1.ročník 2012 (výsledky generované z pořadí soutěže O Pohár hejtmana), 12.5.2012, šavle veteráni, SŠ Zlín
Mistrovství ČR veteránů - 1.ročník 2012 (výsledky generované z pořadí soutěže O Pohár hejtmana), 12.5.2012, kord veteráni, SŠ Zlín
Mistrovství ČR veteránů - 1.ročník 2012 (výsledky generované z pořadí soutěže O Pohár hejtmana), 12.5.2012, fleret veteráni, SŠ Zlín
Finále MČR, 26.5.2012, fleret mladší žáci, Sokol Brno I.
Pohár hejtmana Zlínského kraje - 2.ročník 2012, 12.5.2012, šavle veteráni, SŠ Zlín
Pohár hejtmana Zlínského kraje - 2.ročník 2012, 12.5.2012, kord veteráni, SŠ Zlín
Pohár hejtmana Zlínského kraje - 2.ročník 2012, 12.5.2012, fleret veteráni, SŠ Zlín
Rybářův memoriál, 21.4.2012, fleret mladší žáci, Sokol Brno I.
Dejvická glajcha - 1.ročník, 1.4.2012, kord veteráni, VŠTJ Stavební fakulta Praha (na Dukle)
Klokaní kapsa - 2.ročník, 31.3.2012, šavle veteráni, Bohemians Praha
Klokaní kapsa - 2.ročník, 31.3.2012, fleret veteráni, Bohemians Praha
Bílá Opava 29.1.2012, fleret mladší žačky, TJ Slezan Opava
Bílá Opava 29.1.2012, fleret mladší žáci, TJ Slezan Opava
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 6. ročník 7.1.2012, kord veteráni, TJ Lokomotiva Teplice
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 6. ročník 7.1.2012, fleret veteráni, TJ Lokomotiva Teplice


Rok 2011

Veteránská Vrš 2011, 13.11.2011, kord veteráni, Sokol Praha Vršovice
Veteránská Vrš 2011, 13.11.2011, šavle veteráni, Sokol Praha Vršovice
Veteránská Vrš 2011, 13.11.2011, fleret veteráni, Sokol Praha Vršovice
VelVeT 2011, 30.10.2011, fleret veteráni, Šerm Sokol Šternberk
VelVeT 2011, 30.10.2011, kord veteráni, Šerm Sokol Šternberk
Turnaj o Hradeckého orla a Stará garda 2011, 8.10.2011, šavle veteráni, Orel Hradec Králové
Turnaj o Hradeckého orla a Stará garda 2011, 8.10.2011, kord veteráni, Orel Hradec Králové
Turnaj o Hradeckého orla a Stará garda 2011, 8.10.2011, fleret veteráni, Orel Hradec Králové
Turnaj Zdeňka Mynaříka, 3.ročník 2.10.2011, fleret žačky, Sokol Šternberk
Turnaj Zdeňka Mynaříka, 3.ročník 2.10.2011, fleret mladší žačky, Sokol Šternberk
Turnaj Zdeňka Mynaříka, 3.ročník 1.10.2011, fleret žáci, Sokol Šternberk
Turnaj Zdeňka Mynaříka, 3.ročník 1.10.2011, fleret mladší žáci, Sokol Šternberk
Karlovarský kord 2011, 25.6.2011, kord veteráni TJ Lokomotiva Karlovy Vary
Finále MČR 18.6.2011, fleret mladší žáci, Sokol Bystřice nad Perštejnem
Finále MČR 4.6.2011, fleret juniorky, USK Praha
MEV 4.6. 2011, kord veteráni AKI - jednotlivci, Hénin-Beaumont, Francie
MEV 3.6. 2011, fleret veteráni AKI - jednotlivci, Hénin-Beaumont, Francie
Finále MČR 28.5.2011, fleret žačky, Sokol Brno I.
Finále MČR 28.5.2011, fleret žáci, Sokol Brno I.
MOTELI 2011, 21.5.2011, kord veteráni, TJ Lokomotiva Teplice
MOTELI 2011, 21.5.2011, fleret veteráni, TJ Lokomotiva Teplice
Jarní pohár 14.5.2011, fleret seniorky&juniorky, Sokol Praha-Vršovice
Jarní pohár 14.5.2011, fleret senioři&junioči, Sokol Praha-Vršovice
Pohár hejtmana Zlínského kraje - 1.ročník 2011, 7.5.2011, kord veteráni, SŠ Zlín
Pohár hejtmana Zlínského kraje - 1.ročník 2011, 7.5.2011, fleret veteráni, SŠ Zlín
Sokol Cup - Tvarůžkův memoriál, 16.4.2011, fleret senioři, Sokol Brno I.
Klokaní kapsa - 1.ročník, 3.4.2011, šavle veteráni, Bohemians Praha
Klokaní kapsa - 1.ročník, 3.4.2011, fleret veteráni, Bohemians Praha
Valašský fleret 20.3.2011, fleret žačky, KŠ Zlín
Valašský fleret 19.3.2011, fleret mladší žáci, KŠ Zlín
Velká cena Dukly Olomouc 12.3.2011, kord senioři, Olomouc
O Sokolí pero 2011, 6.3.2011, kord družstva, Sokol & TJ Lokomotiva Plzeň Pořadí po 1. kole Pořadí po 2. kole Pořadí po kolech Týmy
Rybářův memoriál 27.2.2011, fleret žačky, Sokol Brno I.
Rybářův memoriál 27.2.2011, fleret mladší žačky, Sokol Brno I.
Rybářův memoriál 26.2.2011, fleret žáci, Sokol Brno I.
Rybářův memoriál 26.2.2011, fleret mladší žáci, Sokol Brno I.
Čermákův memoriál 30.1.2011, fleret žáci, Šerm Ostrava
Čermákův memoriál 29.1.2011, fleret žačky, Šerm Ostrava
Memoriál Marie Krůbové 16.1.2011, fleret seniorky&juniorky, USK Praha
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 5. ročník 8.1.2011, kord veteráni, TJ Lokomotiva Teplice
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 5. ročník 8.1.2011, fleret veteráni, TJ Lokomotiva Teplice


Rok 2010

Czech Master Cup 2010, 28.11.2010, kord veteráni, Dukla Praha
Czech Master Cup 2010, 27.11.2010, fleret veteráni, Dukla Praha
VelVeT 2010, 31.10.2010, kord veteráni, Šerm Sokol Šternberk
VelVeT 2010, 31.10.2010, fleret veteráni, Šerm Sokol Šternberk
Turnaj Zdeňka Mynaříka, 2.ročník 26.9.2010, fleret žačky, Sokol Šternberk
Turnaj Zdeňka Mynaříka, 2.ročník 26.9.2010, fleret mladší žačky, Sokol Šternberk
Turnaj Zdeňka Mynaříka, 2.ročník 25.9.2010, fleret žáci, Sokol Šternberk
Turnaj Zdeňka Mynaříka, 2.ročník 25.9.2010, fleret mladší žáci, Sokol Šternberk
Magistrátní turnaj 12. ročník, 19.9.2010, fleret seniorky&juniorky, Sokol Vršovice
Turnaj o Hradeckého orla a Stará garda 2010, 4.9.2010, šavle veteráni, Orel Hradec Králové
Turnaj o Hradeckého orla a Stará garda 2010, 4.9.2010, kord veteráni, Orel Hradec Králové
Turnaj o Hradeckého orla a Stará garda 2010, 4.9.2010, fleret veteráni, Orel Hradec Králové
Přebor ČOS 2010 20-21.8.2010, fleret kadetky, Sokol Bystřice nad Perštejnem
Přebor ČOS 2010 20-21.8.2010, fleret žáci, Sokol Bystřice nad Perštejnem
Přebor ČOS 2010 20-21.8.2010, fleret mladší žačky, Sokol Bystřice nad Perštejnem
Přebor ČOS 2010 20-21.8.2010, fleret mladší žáci, Sokol Bystřice nad Perštejnem
Karlovarský kord 2010, 26.6.2010, kord veteráni TJ Lokomotiva Karlovy Vary
Finále MČR 19.6.2010, fleret mladší žáci, Šerm Ostrava
Finále MČR 12.6.2010, fleret žačky, Sokol Bystřice nad Perštejnem
Finále MČR 5.6.2010, fleret senioři, Slovácká Slavia Uherské Hradiště
Pohár ASPV SK Zlín - 3.ročník 2010, 8.5.2010, kord veteráni, ASPV SK Zlín
Pohár ASPV SK Zlín - 3.ročník 2010, 8.5.2010, fleret veteráni, ASPV SK Zlín
Jarní pohár 8.5.2010, fleret senioři, Sokol Praha-Vršovice
Liberecký fleret 1.5.2010, fleret kadetky, TJ Lokomotiva Liberec
Valašský fleret 25.4.2010, fleret mladší žačky, KŠ Zlín
Valašský fleret 24.4.2010, fleret mladší žáci, KŠ Zlín
MOTELI 2010, 27.2.2010, kord veteráni, TJ Slavoj Litoměřice
MOTELI 2010, 27.2.2010, fleret veteráni, TJ Slavoj Litoměřice
Rybářův memoriál 6.2.2010, fleret mladší žáci, Sokol Brno I.
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 4. ročník 10.1.2010, fleret veteráni, TJ Lokomotiva Teplice
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 4. ročník 10.1.2010, kord veteráni, TJ Lokomotiva Teplice
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 4. ročník 10.1.2010, šavle veteráni, TJ Lokomotiva Teplice
Jesenského memoriál 9.1.2010, fleret muži, USK Praha


Rok 2009

Pražský vánoční maraton v šermu kordem, 19.-20.12.2009, Dukla Praha
Ještědský kalíšek 5.12.2009, fleret žačky, TJ Lokomotiva Liberec
Ještědský kalíšek 5.12.2009, fleret mladší žačky, TJ Lokomotiva Liberec
Ještědský kalíšek 5.12.2009, fleret mladší žáci, TJ Lokomotiva Liberec
Czech Master Cup 2009, 29.11.2009, kord veteráni, Dukla Praha
Czech Master Cup 2009, 29.11.2009, fleret veteráni, Dukla Praha
Tuláčkův memoriál 7.11.2009, fleret senioři, Šerm Ostrava
Opavský listopad 1.11.2009, fleret kadetky, TJ Slezan Opava
VelVeT 2009, 18.10.2009, kord veteráni, Šerm Sokol Šternberk
VelVeT 2009, 18.10.2009, fleret veteráni, Šerm Sokol Šternberk
Turnaj nadějí 18.10.2009, fleret žáci, Sokol Brno I.
Turnaj nadějí 18.10.2009, fleret mladší žáci, Sokol Brno I.
Turnaj nadějí 17.10.2009, fleret žačky, Sokol Brno I.
Turnaj nadějí 17.10.2009, fleret mladší žačky, Sokol Brno I.
MOTELI 2009, 4.10.2009, kord veteráni, TJ Lokomotiva Teplice
MOTELI 2009, 4.10.2009, fleret veteráni, TJ Lokomotiva Teplice
Turnaj o Hradeckého orla a Stará garda 2009, 20.9.2009, šavle veteráni, Orel Hradec Králové
Turnaj o Hradeckého orla a Stará garda 2009, 20.9.2009, kord veteráni, Orel Hradec Králové
Turnaj o Hradeckého orla a Stará garda 2009, 20.9.2009, fleret veteráni, Orel Hradec Králové
Memoriál Josefa Duška 14. ročník 3.10.2009, fleret mladší žačky, Orel Hradec Králové
Turnaj Zdeňka Mynaříka, 1.ročník 13.9.2009, fleret žačky, Sokol Šternberk
Turnaj Zdeňka Mynaříka, 1.ročník 13.9.2009, fleret mladší žačky, Sokol Šternberk
Turnaj Zdeňka Mynaříka, 1.ročník 12.9.2009, fleret žáci, Sokol Šternberk
Turnaj Zdeňka Mynaříka, 1.ročník 12.9.2009, fleret mladší žáci, Sokol Šternberk
Přebor ČOS 2009 22.8.2009, fleret mladší žačky, Sokol Bystřice nad Perštejnem
Přebor ČOS 2009 22.8.2009, fleret mladší žáci, Sokol Bystřice nad Perštejnem
Karlovarský kord 2009, 27.6.2009, kord veteráni TJ Lokomotiva Karlovy Vary
Finále MČR 13.6.2009, fleret mladší žačky, USK Praha
Finále MČR 13.6.2009, fleret mladší žáci, USK Praha
Finále MČR 30.5.2009, fleret kadetky, Šerm Ostrava
MEV 19.5.-24.5. 2009, fleret, kord, šavle veteráni - jednotlivci, Balatonfüred, Maďarsko
Pohár ASPV SK Zlín - 2.ročník 2009, 9.5.2009, kord veteráni, ASPV SK Zlín
Pohár ASPV SK Zlín - 2.ročník 2009, 9.5.2009, fleret veteráni, ASPV SK Zlín
Turnaj veteránů Most 2009, 3.5.2009, kord veteráni, TJ Baník Most
Turnaj veteránů Most 2009, 3.5.2009, fleret veteráni, TJ Baník Most
Valašský fleret 21.3.2009, fleret žáci, KŠ Zlín
Valašský fleret 21.3.2009, fleret mladší žáci, KŠ Zlín
Bílá Opava 22.2.2009, fleret kadetky, TJ Slezan Opava
Bílá Opava 22.2.2009, fleret kadeti, TJ Slezan Opava
Rybářův memoriál 8.2.2009, fleret mladší žačky, Sokol Brno I.
Rybářův memoriál 7.2.2009, fleret mladší žáci, Sokol Brno I.
Čermákův memoriál 18.1.2009, fleret mladší žačky, Šerm Ostrava
Čermákův memoriál 18.1.2009, fleret žačky, Šerm Ostrava
Čermákův memoriál 17.1.2009, fleret mladší žáci, Šerm Ostrava
Čermákův memoriál 17.1.2009, fleret žáci, Šerm Ostrava
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 3. ročník 3.1. 2009, fleret, kord, šavle veteráni, TJ Lokomotiva Teplice
Novoroční turnaj 2009, 1.1.2009, kord všechny kategorie, TJ Lokomotiva Karlovy Vary


Rok 2008

Ještědský kalíšek 6.12.2008, fleret mladší žáci, TJ Lokomotiva Liberec
Ještědský kalíšek 6.12.2008, fleret žáci, TJ Lokomotiva Liberec
Kontrolní turnaj, 22.11.2008, feret mladší žáci, Klub šermu Šamorín
Opavský listopad 2.11.2008, fleret žáci, TJ Slezan Opava
Opavský listopad 2.11.2008, fleret kadetky, TJ Slezan Opava
Czech Master Cup 2008, 19.10.2008, kord veteráni, Dukla Praha
Memoriál Josefa Duška 13. ročník 4.10.2008, fleret mladší žačky, Orel Hradec Králové
Memoriál Josefa Duška 13. ročník 4.10.2008, fleret mladší žáci, Orel Hradec Králové
Stará garda a Turnaj o Hradeckého orla 2008, 27.9.2008, fleret, kord, šavle veteráni, Orel Hradec Králové
Turnaj nadějí 20.9.2008, fleret mladší žáci, Sokol Brno I.
Brněnský krokodýl 13.9.2008, fleret junioři, Sokol Brno I.
Karlovarský kord 2008, 28.6.2008, kord veteráni TJ Lokomotiva Karlovy Vary
Finále MČR 14.6.2008, fleret mladší žáci, USK Praha
Finále MČR 7.6.2008, fleret žačky, Sokol Brno I.
MOTELI 2008, 31.5.2008, fleret, kord, šavle veteráni, TJ Baník Most
Finále MČR 31.5.2008, fleret kadeti, Sokol Bystřice nad Perštejnem
MEV 9.5.-11.5. 2008, fleret, kord, šavle veteráni - družstva, Guidad Real, Španělsko
Ještědský pohár 20.4.2008, kord senioři, TJ Lokomotiva Liberec
Valašský fleret 13.4.2008, fleret žačky, KŠ Zlín
Valašský fleret 12.4.2008, fleret žáci, KŠ Zlín
Valašský fleret 12.4.2008, fleret mladší žáci, KŠ Zlín
O cenu Dejvic - 13. ročník 5.4. 2008, kord senioři (III. VT), TJ Sokol Praha-Dejvice
Rybářův memoriál 1.3.2008, fleret mladší žáci, Sokol Brno
Brněnský Sokol 27.1.2008, fleret kadeti, Sokol Brno
Čermákův memoriál 19.1.2008, fleret žačky, Šerm Ostrava
Čermákův memoriál 19.1.2008, fleret mladší žáci, Šerm Ostrava
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 2. ročník 5.1. 2008, fleret, kord, šavle veteráni, TJ Lokomotiva Teplice


Rok 2007

Tuláčkův memoriál 24.11.2007, fleret senioři, Šerm Ostrava
Turnaj nadějí 10.11.2007, fleret mladší žáci, Sokol Brno
Peterův memoriál 20.10.2007, fleret senioři, ČŠK Riegel Praha
Memoriál Josefa Duška 12. ročník 6.10.2007, fleret mladší žáci, Orel Hradec Králové
Brněnské kolo 28.9.2007, fleret kadeti, Sokol Brno
Stará garda a Turnaj o Hradeckého orla 2007, 22.9.2007, fleret, kord, šavle veteráni, Orel Hradec Králové
Finále MČR 26.5.2007, fleret senioři, Sokol Brno I.
Finále MČR 19.5.2007, fleret kadeti, Sokol Brno I.
MEV 17.5.-20.5. 2007, fleret, kord, šavle veteráni, Sant Gallen, Švýcarsko
Ještědský pohár 29.4.2007, kord senioři, TJ Lokomotiva Liberec
Ještědský pohár 28.4.2007, fleret junioři, TJ Lokomotiva Liberec
Ještědský pohár 28.4.2007, fleret kadeti, TJ Lokomotiva Liberec
Jarní pohár - mezinárodní turnaj 21.4.2007, fleret senioři, Sokol Vršovice Praha
Valašský fleret 31.3.2007, fleret kadeti, KŠ Zlín
Tvarůžkův memoriál 17.3.2007, fleret senioři, Sokol Brno I.
Čermákův memoriál 20.1.2007, fleret kadeti, Šerm Ostrava
Novoroční turnaj - Memoriál Hugo Grafa - 1. ročník 6.1. 2007, fleret, kord veteráni, TJ Lokomotiva Teplice


Rok 2006

Brněnský krokodýl 9.12.2006, fleret senioři, Sokol Brno
Opavský listopad 18.11.2006, fleret senioři, TJ Slezan Opava
Brněnské kolo 16.9.2006, fleret kadeti, Sokol Brno
MČR 10.6.2006, fleret senioři, TJ Lokomotiva Liberec
MČR 3.6.2006, fleret žáci, Sokol Bystřice nad Perštejnem
Vrbjarov memoriál 7.5.2006, fleret žáci, STU Bratislava
Ještědský pohár 23.4.2006, fleret kadeti, TJ Lokomotiva Liberec
Pražský turnaj mládeže 8.4.2006, fleret žáci, USK Praha
Valašský fleret 11.3.2006, fleret kadeti, KŠ Zlín
Valašský fleret 11.3.2006, fleret žáci, KŠ Zlín
Marathon 2006 25. a 26. 2 2006, fleret žáci, Paříž, Francie
Rybářův memoriál 19.2.2006, fleret žáci
Rybářův memoriál 19.2.2006, fleret žáci
SP Mödling 11.2.2006, fleret junioři
Bílá Opava 5.2.2006, fleret žáci, TJ Slezan Opava
Čermákův memoriál 21.1.2006, fleret junioři, Šerm Ostrava
Čermákův memoriál 21.1.2006, fleret kaddeti, Ostrava
Jesenského memoriál 14.1.2006, fleret muži, USK Praha
SP v Budapešti 8.1.2006, fleret junioři


Rok 2005

Ještědský kalíšek 2005, fleret žáci, TJ Lokomotiva Liberec - 10.12.2005
Opavský listopad - 6. ročník, fleret senioři, TJ Slezan Opava - 20.11.2005
Opavský listopad - 6. ročník, fleret žáci, TJ Slezan Opava - 20.11.2005
Memoriál Josefa Duška, fleret žáci, Orel Hradec Králové, 10.ročník - 22.10.2005
Magistrátní turnaj, fleret junioři, Vršovice, 09.10.2005
Magistrátní turnaj, fleret kadeti, Vršovice, 09.10.2005
Magistrátní turnaj, fleret žáci, Vršovice, 08.10.2005
Brněnské kolo, Sokol Brno 1, fleret kadeti, 24.9.2005
Brněnské kolo, Sokol Brno 1, fleret junioři, 24.9.2005




Z turnajových účastí (SKUP Olomouc):



Rok 2005

FINÁLE M ČR, fleret žáci, Bystřice n.P., 18.6.2005
FINÁLE M ĆR, fleret senioři,Vršovice, 11. 06. 2005
FINÁLE M ĆR, fleret kadeti - jednotlivci, Ostrava, 28. května 2005
Jarní pohár - 12. ročník, fleret senioři, Vršovice, 23. 04. 2005
Ještědský pohár, fleret kadeti, 17.4.2005, Liberec
Čermákův memoriál 2005 - 41.ročník, fleret žáci, Ostrava, 9. dubna 2005
MS KaJ 2005 v Linzi a naše účast
60. ročník Tvarůžkova memoriálu Brno 2005 a naše účast
Valašský fleret 2005 a naše účast
Turnajový víkend 12.2-13.2. a naše účast
6. ročník turnaje Bílá Opava dne 6.2.2005 a naše účast
Memoriál Roberta Rybáře dne 29.1.2005 a naše účast


Rok 2004

Finále MČR kadetů v Ostravě 15.5.2004 a naše účast
Účast šermířů SK UP Olomouc na Valašském fleretu ve Zlíně 28. a 29.2.2004
Účast šermířů na soutěži 2. ročníku Turnaje mládeže v Ostravě 17.1.2004


Rok 2003

Účast šermířů na 11. ročníku Tuláčkova memoriálu v Ostravě 25.10.2003
Účast na turnaji v Písku 27. a 28.9.2003
Finále MČR mladších žáků Brno konané dne 31.5.2003 a naše účast
Finále MČR žáků Brno konané dne 14.6.2003 a naše účast
Účast mladého šermíře SK UP Olomouc na turnaji v Praze 13.4.2003
Další úspěch mladého šermíře SK UP Olomouc na 25. ročníku Memoriálu Ing. Jiřího Háska v Hradci Králové dne 12.4.2003
Úspěch mladého šermíře SK UP Olomouc na 39. ročníku turnaje Čermákův memoriál v Ostravě 5.4.2003
Účast šermířů SK UP Olomouc na mezinárodním turnaji Vitti Chalenge Wroclaw 15.3.2003
Účast šermířů SK UP Olomouc na Valašském fleretu ve Zlíně 1.3.2003
Účast šermířů na Rybářově memoriálu v Brně 1.-2.2.2003
Účast šermířů na soutěži 1. ročníku Turnaje mládeže v Ostravě 11.1.2003


Rok 2002

Účast šermířů na soutěži v Opavě 17.11.2002
Účast šermířů na 10. ročníku Tuláčkova memoriálu v Ostravě 9. a 10.11.2002
Další úspěch mladých šermířů 12.10.2002
Úspěch mladého šermíře 28.9.2002
Start mladých šermířů na MČR v Brně 25.5.-26.5. 2002
Úspěch mladých šermířů 14.4.2002


Rok 2001

Účast na turnaji v Ostravě 10.11.2001
Účast na turnaji v Uherském Hradišti 6.10.2001
Účast na turnaji v Písku 29.9.2001